Álláshirdetés

A TURA-Terv Kft., építőmérnököt keres tervezői munkakörbe, akár azonnali kezdéssel, jó fizetési kondíciókkal.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely (több, mint 30 éve tervezünk),
  • összetartó csapat,
  • fejlődési lehetőség,
  • tanulmányok finanszírozása,
  • korszerű, folyamatosan fejlesztett infrastruktúra,
  • kellemes, zöld, de könnyen megközelíthető munkakörnyezet,

Az új kolléga legyen:

  • felsőfokú iskolai végzettségű (végzés előtt állók kollégákat is várunk),
  • alkalmazkodó képes,
  • nyitott az új feladatokra,
  • rugalmas,
  • lelkes,
  • informatikában jártas,
  • A szakmát itt megtanulhatod !

Az új kolléga feladatai:

  • állami/önkormányzati beruházásokhoz kapcsolódó útépítési tervek készítése,
  • előkészítő feladatok,
  • adatbeszerzés,
  • egyeztetések,
  • felmérések, bejárások,
  • 3D modellek készítése,
  • alvállalkozókkal történő kapcsolattartás,

Amiket tervezünk:

  • autópályák,
  • külterületi utak, csomópontok,
  • belterületi utak, csomópontok,
  • burkolat felújítások,
  • kerékpárutak,

Ami növeli a juttatásokat:

  • szakmai tapasztalat,
  • úttervező programok valamelyikének ismerete (Civil3D, Card1, ProVI),
  • programozói alapismeretek,

Ha csak számítógépes modellezés, tervezés célszoftverekkel érdekel, ezek programozása fejlesztését is meg akarod tanulni vagy tudásod továbbfejleszteni, akkor is jelentkezz.

Önéletrajzokat, jelentkezéseket az alábbi elérhetőségeken várjuk:

Tel:       Balogh Imre iroda vezető                                          +36 209 570 462